Еуропа чемпионаты ойындарын қайдан көруге болады?

Еуропа чемпионаты ойындарын қайдан көруге болады?

Футболдан кәрі құрлықтың басты додасын қазақстандық спорт жанкүйерлері тікелей эфирде тамашалай алады. Еліміздің аумағында көрсетілімді Qazsport және Qazaqstan арналары тарататын болады.

Доп додасы 11 маусым мен 11 шілде аралығында Еуропаның 11 қаласында өтеді. Атап айтар болсақ, Санкт-Петербург, Лондон, Мюнхен, Баку, Рим, Бухарест, Копенгаген, Амстердам, Глазго, Будапешт және Севилья қалаларында ойын болады. 24 құрама 6 топқа бөлінген.

Qazsport және Qazaqstan арнасындағы ойындар кестесі:

12 маусым, 00:50 – А тобы: Түркия – Италия, Live Qazaqstan және Qazsport
12 маусым, 18:50 - А тобы: Уэльс – Швейцария, Live Qazsport
12 маусым, 21:50 - В тобы: Дания – Финляндия, Live Qazaqstan

13 маусым, 00:50 - В тобы: Бельгия – Ресей, Live Qazaqstan
13 маусым, 18:50 - D тобы: Англия – Хорватия, Live Qazaqstan
13 маусым, 21:50 - C тобы: Австрия – Солтүстік Македония, Live Qazaqstan

14 маусым, 00:50 - C тобы: Нидерланд – Украина, Live Qazsport
14 маусым, 18:50 - D тобы: Шотландия – Чехия, Live Qazsport
14 маусым, 21:50 - E тобы: Польша – Словакия, Live Qazsport

15 маусым, 00:50 - E тобы: Испания – Швеция, Live Qazaqstan
15 маусым, 21:50 - F тобы: Венгрия – Португалия, Live Qazsport
16 маусым, 00:50 - F тобы: Франция – Германия, Live Qazaqstan

16 маусым, 18:50 - В тобы: Финляндия – Ресей, Live Qazaqstan
16 маусым, 21:50 - А тобы: Түркия – Уэльс, Live Qazsport

17 маусым, 00:50 - А тобы: Италия – Швейцария, Live Qazaqstan
17 маусым, 18:50 - C тобы: Украина – Солтүстік Македония, Live Qazsport
17 маусым, 21:50 - В тобы: Дания – Бельгия, Live Qazaqstan

18 маусым, 00:50 - C тобы: Нидерланд – Австрия, Live Qazsport
18 маусым, 18:50 - E тобы: Швеция – Словакия, Live Qazsport
18 маусым, 21:50 - D тобы: Хорватия – Чехия, Live Qazaqstan

19 маусым, 00:50 - D тобы: Англия – Шотландия, Live Qazaqstan
19 маусым, 18:50 - F тобы: Венгрия – Франция, Live Qazsport
19 маусым, 21:50 - F тобы: Португалия – Германия, Live Qazaqstan

20 маусым, 00:50 - E тобы: Испания – Польша, Live Qazaqstan
20 маусым, 21:50 - А тобы: Швейцария – Түркия, Live Qazsport
20 маусым, 21:50 - А тобы: Италия – Уэльс, Live Qazaqstan

21 маусым, 21:50 - C тобы: Солтүстік Македония – Нидерланд, Live Qazsport
21 маусым, 21:50 - C тобы: Украина – Австрия, Live Qazaqstan

22 маусым, 00:50 - В тобы: Ресей – Дания, Live Qazaqstan
22 маусым, 00:50 - В тобы: Финляндия – Бельгия, Live Qazsport

23 маусым, 00:50 - D тобы: Хорватия – Шотландия, Live Qazsport
23 маусым, 00:50 - D тобы: Чехия – Англия, Live Qazaqstan
23 маусым, 21:50 - E тобы: Словакия – Испания, Live Qazsport
23 маусым, 21:50 - E тобы: Швеция – Польша, Live Qazaqstan

24 маусым, 00:50 - F тобы: Португалия – Франция, Live Qazaqstan
24 маусым, 00:50 - F тобы: Германия – Венгрия, Live Qazsport

26 маусым, 21:50 - 1/8 финал, Live Qazaqstan

27 маусым, 00:50 - 1/8 финал, Live Qazsport
27 маусым, 21:50 - 1/8 финал, Live Qazaqstan

28 маусым, 00:50 - 1/8 финал, Live Qazsport
28 маусым, 21:50 - 1/8 финал, Live Qazaqstan

29 маусым, 00:50 - 1/8 финал, Live Qazsport
29 маусым, 21:50 - 1/8 финал, Live Qazaqstan

30 маусым, 00:50 - 1/8 финал, Live Qazsport

2 шілде, 21:50 - 1/4 финал, Live Qazaqstan және Qazsport

3 шілде, 00:50 - 1/4 финал, Live Qazaqstan
3 шілде, 21:50 - 1/4 финал, Live Qazaqstan және Qazsport

4 шілде, 00:50 - 1/4 финал, Live Qazaqstan және Qazsport

7 шілде, 00:50 - 1/2 финал, Live Qazaqstan және Qazsport

8 шілде, 00:50 - 1/2 финал, Live Qazaqstan және Qazsport

12 шілде, 00:50 - Финал, Live Qazaqstan және Qazsport


ОҚИ ОТЫРЫҢЫЗ

Соңғы жаңалықтар

Марсель – Жан ана
Бүгін үш ойын өтеді